Curie dla Kuby. Podziękowania

7 grudnia odbył się kiermasz świąteczny, z którego dochód ma zostać przeznaczony na rehabilitację naszego ucznia Kuby Musika. Tego dnia w naszym liceum odbyła się wspaniała akcja pomocowa, w której wzięli udział uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz przyjaciele Curie z I LO oraz ZST nr 1.

Kupowane były – przyniesione wcześniej przez uczniów – ciasta, ciasteczka i ozdoby świąteczne, popcorn i wata cukrowa, galaretki i gorąca czekolada z bitą śmietaną, a także książki.  W czasie naszej akcji odbyły się również w Curie warsztaty florystyczne, w których uczestniczyli nasi uczniowie, a wykonane przez nich stroiki świąteczne w krótkim czasie znalazły swoich nabywców na kiermaszu. W kolejnych dniach trwały jeszcze licytacje internetowe, na których można było zakupić piękne prezenty świąteczne, np. okazały świąteczny stroik, zestawy kosmetyków, vouchery na zabiegi kosmetyczne czy fryzjerskie, zestawy sushi, tort, obraz, zakładki do książek. Licytacje trwają nadal, więc zapraszamy do zakupów.

To, w jaki sposób zaangażowaliśmy się wszyscy w pomoc Kubie, przerosło nasze oczekiwania, nie sądziliśmy, że uda nam się zebrać taką sumę: 7234 zł.