cze
06
2018

Pomóżmy Natalce!

Wpisany przez Beata Wróblewska Poprawiony (06 czerwca 2018)
PDFDrukujEmail

W dniach 08-10.06.2018r uczniowie naszej szkoły będą brali udział w kweście organizowanej przez Fundację "Iskierka" na rzecz 7 - letniej dziewczynki - mieszkanki Chorzowa Natalii Steckiewicz. Wolontariuszami będą:

Aleksandra Majda, kl.IIc
Aleksandra Dokupil, kl. IIc
Monika Dubas, kl. IIc
Magdalena Fiołkowska, kl. IIc
Paulina Mizura, kl. IIc
Weronika Górecka, kl. IIc
Weronika Landkocz, kl. IIc
Agata Knapik, kl. IIe
Katarzyna Knapik, kl. IIe
Paulina Śliwińska, kl. IIe
Paulina Sówka, kl. IIe
Agnieszka Cichoń, kl. IIe
Klaudia Lorek , kl. Ia
Julia Gąsiorowska, kl. Ia

Zachęcamy całą społeczność Curie do włączenia się do akcji - w poniedziałek 11.06.2018r w naszej szkole organizujemy zbiórkę koleżeńską na rzecz Natalii. Polegać ona będzie na sprzedaży ciastek i słodkości własnego wypieku.
Wszystkich, którzy chcieliby się włączyć do akcji prosimy o kontakt z pedagogiem szkoły panią Beatą Benną lub panią Agnieszką Pellą. Spotkanie w tej sprawie odbędzie się 07.06.2018r (czwartek) o godzinie 11.05 w sali nr 18.

Partnerzy

 

 

 

Współpracują z nami

 

 

 

\