mod_vvisit_counterObecny tydzień2078

Twoje IP: 54.162.133.222
Dzisiaj: Paź 24, 2018

pa

Film naszych uczniów nagrodzony!

Wpisany przez Beata Wróblewska Poprawiony (27 października 2017)

W czwartek 26 października w Szkole Podstawowej nr 27 w Bytomiu Łagiewnikach odbył się finał I Wojewódzkiego Konkursu Filmowego „Jesteśmy stąd”. Ekipa naszej szkoły: Paweł Cieślak, Robert Bryłka i Patryk Węglorz pod opieką pana prof. Krzysztofa Grali zrealizowała film pt. „Wkład ewangelików w rozwój Chorzowa”. Film został doceniony przez jury konkursowe i zajął trzecie miejsce.
Konkurs, który objęło patronatem Bractwo Oświatowe Związku Górnośląskiego, zaszczycił obecnością biskup ewangelicki Marian Niemiec i prezes Związku Górnośląskiego Grzegorz Franki.

Gratulujemy serdecznie sukcesu. Nagrodzony film można zobaczyć TUTAJ