Twoje IP: 54.156.51.193
Dzisiaj: Wrz 24, 2018
wrz

Żywa Biblioteka

Wpisany przez Beata Wróblewska Poprawiony (20 września 2017)

Blisko 800 czytelników, 25 Żywych Książek, mnóstwo inspirujących rozmów, wiele ciepłych słów o organizacji tego wydarzenia - takie jest krótkie podsumowanie II edycji Żywej Biblioteki. Uczestniczyli w niej uczniowie prawie wszystkich chorzowskich szkół ponadgimnazjalnych oraz osoby z zewnątrz. Odwiedzili nas również uczniowie z Rudy Śląskiej i Siemianowic. „Tutaj jest tak samo jak z dobrą książką, po jej przeczytaniu chce się sięgnąć po następną”. To opinia jednego z uczestników wydarzenia. W organizacji Żywej Biblioteki pomagali wolontariusze z IV LO im. M. Skłodowskiej-Curie oraz  wolontariusze-tłumacze z AZSO im. J. Słowackiego.
Bardzo dziękujemy.

Aleksandra Zdaniewicz