mod_vvisit_counterW sumie2078013

Dzisiaj: Sie 18, 2017
cze

Dzień Podróżnika za nami

Wpisany przez Beata Wróblewska Poprawiony (05 czerwca 2017)

29 maja obchodziliśmy „Dzień Podróżnika”. Tego dnia naszą szkołę odwiedził Mieczysław Bieniek – podróżnik, który samotnie odwiedził 116 krajów. O swoich wyprawach, przygodach i kulturze odwiedzanych państw opowiedział podczas popołudniowego spotkania z uczniami. Również w poniedziałek odbył się konkurs wiedzy pt. „Atrakcje turystyczne w Polsce i na świecie”. Jego zwycięzcami zostali: I miejsce – Nicole Prusko (kl.2c), II miejsce – Agnieszka  Cichoń (kl.1e), III miejsce – Magda Mańczyk (kl.2c). Serdecznie gratulujemy. Dziękujemy także sponsorom nagród, którymi byli: Kino Światowid oraz Laserowe Centrum Rozrywki Laserhouse w Katowicach.