gru

Akcja Ciacho dla Miłosza

Wpisany przez Beata Wróblewska Poprawiony (19 grudnia 2019)

Drodzy rodzice, nauczyciele i uczniowie,

W przeprowadzonej  29 listopada 2019 roku zbiórce pieniędzy na rzecz Miłosza Pałaszewskiego, w ramach Akcji Ciacho, zebrano imponującą kwotę 36 tysięcy 110 zł, która została przelana na konto Miłosza w Fundacji Słoneczko. Chłopczyk urodził się jako wcześniak, cierpi na porażenie mózgowe i wymaga intensywnej, kosztownej rehabilitacji

W imieniu rodziców  chłopca i jego samego pragnę przede wszystkim wyrazić  Państwu ogromną wdzięczność za aktywny udział w tym przedsięwzięciu.

W szczególności dziękuję rodzicom, opiekunom, nauczycielom i uczniom – wszystkim, którzy upiekli ciasta i którzy je kupowali.

Dziękuję dyrekcji IV LO za zgodę na przeprowadzenie akcji w szkole.

Szczególnie dziękuję  uczniom – bezpośrednim organizatorom. Bez Was, Waszego zaangażowania i operatywności akcja na pewno by się nie udała.

Grzegorz Zarzycki