Twoje IP: 18.207.134.98
Dzisiaj: Paź 21, 2019

pa

Projekt Erasmus+

Wpisany przez Beata Wróblewska Poprawiony (08 października 2019)

W związku z realizacją projektu Erasmus+ „Podstawy autonomii uczniów w myśleniu i działaniu” ogłaszamy rekrutację uczniów na wyjazd do Turcji. Wyłonimy 6 uczniów, którzy będą reprezentować nasze Liceum w międzynarodowym gronie. Aby wziąć udział w procesie rekrutacyjnym należy wypełnić kartę zgłoszenia ucznia oraz wypełnić formularz rekrutacyjny w języku angielskim. Wymagana swobodna znajomość języka angielskiego. Wizyta w szkole partnerskiej w Turcji jest planowana w terminie od 8 do 14 grudnia br. Serdecznie zapraszamy do udziału. Po wszelkie dodatkowe informacje, karty zgłoszenia, możecie się zwracać do szkolnego koordynatora projektu – do pani prof. Aleksandry Rabsztyn – nauczyciela języka hiszpańskiego (sala 39).