Twoje IP: 107.21.16.70
Dzisiaj: Sty 19, 2019

wrz

Spotkanie z absolwentkami

Wpisany przez Beata Wróblewska Poprawiony (11 września 2018)

Siedem absolwentek naszego liceum, które przystąpiły do egzaminu dojrzałości w 1953 roku spotkało się aby świętować  65. rocznicę tamtego wydarzenia.

Czas spędzony w tak zacnym towarzystwie był okazją do wysłuchania ciekawych wspomnień i przekazania informacji o współczesnych realiach naszej szkoły. Z wszystkimi absolwentami i uczniami Curie dzielę się radością tych niezapomnianych chwil.  Dziękując uczestniczkom spotkania za piękne kultywowanie historii naszego liceum życzę kolejnych maturalnych rocznic przeżywanych w pogodzie ducha i zdrowiu.

Roman Herrmann