Twoje IP: 54.81.195.140
Dzisiaj: Lip 17, 2018
cze
2018

Wpisany przez Beata Wróblewska Poprawiony (06 czerwca 2018)

W poniedziałek 28 maja Koncert laureatów V edycji Wojewódzkiego Konkursu Sztuki Słowa "Towary liryczne Agnieszki Osieckiej" zwieńczył zmagania uczestników. Wśród nagrodzonych nie zabrakło uczniów naszej szkoły. III miejsce w kategorii recytacja ponadgimnazjalna zdobył Daniel Zimoch, któremu serdecznie gratulujemy. Młodzi wykonawcy, jak i wszyscy zaproszeni goście mieli okazję wysłuchać czarownego Recitalu Magdy Umer. Wieczór pełen wrażeń i niezwykłych spotkań z twórczością Agnieszki Osieckiej na długo pozostanie w naszej pamięci.

Wyniki V edycji Konkursu Sztuki Słowa
"Towary liryczne Agnieszki Osieckiej" przedstawiają się następująco:

Gimnazja Recytacja:
1 miejsce Jagoda Sadziak (Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Karola Szymanowskiego w Katowicach)
2 miejsce Zuzanna Gajdzik (Gimnazjum nr 10 w ZS nr 10 w Zabrzu)
3 miejsce Patrycja Marzec (Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Karola Szymanowskiego w Katowicach)

Ponadgimnazjalna Recytacja:
1 miejsce Joanna Garbacz (Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Karola Szymanowskiego w Katowicach)
2 miejsce Wiktoria Januszko (III LO im. S. Batorego w Chorzowie)
3 miejsce Daniel Zimoch (IV LO im. M. Skłodowskiej – Curie w Chorzowie)

Gimnazja Piosenka:
1 miejsce Dominika Serafin (Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Karola Szymanowskiego w Katowicach)