mod_vvisit_counterObecny miesiąc19772

Dzisiaj: Maj 22, 2018
mar
2018

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „CHAMPION OF ENGLISH” DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW

Wpisany przez Beata Wróblewska

Dyrekcja i nauczyciele języka angielskiego IV LO im. M. Skłodowskiej-Curie serdecznie zapraszają do udziału w międzyszkolnym konkursie „Champion of English” dla uczniów gimnazjów.
Uczestnicy wraz z opiekunami proszeni są o przybycie 13 kwietnia 2018 (piątek) o godz. 9.00.
Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 5 kwietnia 2018 (środa).