Twoje IP: 54.145.83.79
Dzisiaj: Paź 20, 2018

sty

Projekt z klasą

Wpisany przez Beata Wróblewska Poprawiony (16 stycznia 2018)

Miło nam poinformować, że projekt "Żydzi. Swoi czy obcy?" zyskał uznanie kapituły konkursowej Nowej Ery i otrzymał grant na realizację przedsięwzięć związanych z programem. Naszą szkołę w ósmej edycji konkursu "Projekt z klasą" reprezentował również projekt Step aerobic-aktywność dla każdego. Dzięki tym inicjatywom po raz kolejny szkoła otrzymała certyfikat: Dobrze zaprojektowana szkoła.

Gratulujemy Panu prof. Krzysztofowi Grali i Pani prof. Celinie Konieczny wygranej w konkursie, a Pani prof.  Agnieszce Pelli ciekawej koncepcji projektu edukacyjnego.

Dziękujemy również uczniom zaangażowanym w realizację projektów za podejmowanie wyzwań edukacyjnych.