Twoje IP: 54.167.112.42
Dzisiaj: Lis 17, 2018

gru

XVI Akcja Ciacho dla Zosi – podsumowanie.

Wpisany przez Beata Wróblewska Poprawiony (22 grudnia 2017)

W dniu 8 grudnia 2017 roku, ramach Akcji Ciacho, przeprowadzona została zbiórka pieniędzy na rzecz Zosi Olszówki. Dziewczynka urodziła się z zespołem wad wrodzonych i wymaga intensywnej, kosztownej rehabilitacji. Organizatorem zbiórki była Fundacja Słoneczko, ul. Stawnica 33A, 77-400 Złotów. Na podstawie zezwolenia nr 235/2016/2474/OR (na mocy decyzji MAiC zezwalającej na organizację zbiórki Nr 2015/2733/OR) zebrano kwotę 30 tysięcy 910 zł, która została przelana na konto Zosi w Fundacji Słoneczko.
Zbiórka miała miejsce w Akademickim Zespole szkół Ogólnokształcących w Chorzowie, ul. Dąbrowskiego 36 i IV Liceum Ogólnokształcącym im. M. Curie Skłodowskiej, w Chorzowie, ul. Dąbrowskiego 34.

Szanowni Państwo,

do podania tych faktów jesteśmy zobowiązani, gdyż prawo wymaga, by sprawozdanie z przeprowadzonej zbiórki zostało zamieszczone w internecie razem ze wszystkimi numerami pozwoleń.

Najważniejsze jest to, że jesteście Państwo fantastyczni! Dzięki Waszemu zaangażowaniu i poświęceniu XVI Akcja Ciacho była rekordowa pod wieloma względami, a wysokość zebranej kwoty oznacza, że  rodzice Zosi przez wiele miesięcy nie będą musieli się martwić, skąd wziąć pieniądze na leczenie córeczki.

Dziękuję gorąco Rodzicom, Nauczycielom, Uczniom i Absolwentom, a także wolontariuszom, za udział w tym  przedsięwzięciu.  Dziękuję Dyrekcji Naszej Szkoły za wszelką pomoc w realizacji Akcji Ciacho.

Poświęcenie dla drugiego człowieka jest rzeczą cenną i pożądaną, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. A pomoc dziecku jest rzeczą bezcenną.

Grzegorz Zarzycki