Twoje IP: 54.145.83.79
Dzisiaj: Paź 20, 2018

lis

Wizyta na Uniwersytecie Śląskim

Wpisany przez Beata Wróblewska Poprawiony (27 listopada 2017)

Na zaproszenie dr Cecylii Tatoj uczniowie naszego liceum uczestniczyli 23 listopada br. w imprezie edukacyjnej popularyzującej język i kulturę hiszpańską pt. „Dzień Erasmusa. Kierunek Hiszpania” zorganizowanej przez Instytut Języków Romańskich i Translatoryki w Sosnowcu. Na początku uczniowie wysłuchali wykładu pt. „Ten wspaniały Erasmus!” na temat możliwości jakie daje Program Erasmus+, a następnie prezentacji w języku hiszpańskim na temat Wysp Kanaryjskich. Na zakończenie uczniowie mieli możliwość uczestniczyć w wystąpieniu mgr Xabiera Vázqueza Casanovy na temat Galicji. Całość była przeplatana konkursami wiedzy na temat Hiszpanii oraz różnymi quizami.