Twoje IP: 54.226.227.175
Dzisiaj: Gru 12, 2017
wrz

Salon Maturzystów Perspektywy

Wpisany przez Beata Wróblewska Poprawiony (14 września 2017)

W dniu 12 września 2017 klasy maturalne III a i III c wzięły udział w  ogólnopolskiej kampanii informacyjnej Salon Maturzystów Perspektywy, która odbywa się we wrześniu w największych ośrodkach akademickich na terenie naszego kraju. W trakcie wykładów uczniowie mieli możliwość spotkania się z przedstawicielami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Jaworznie, którzy prezentowali szczegóły egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Bogatą ofertę przedstawili także reprezentanci uczelni wyższych z całego województwa śląskiego.

Serdecznie zapraszamy do biblioteki szkolnej, gdzie od dziś wszyscy uczniowie mogą znaleźć biuletyny informacyjne wyższych uczelni.

Agnieszka Pella