Twoje IP: 54.80.115.140
Dzisiaj: Kwi 23, 2018
cze

Konkurs historyczny Curie-Słowak

Wpisany przez Beata Wróblewska Poprawiony (07 czerwca 2017)

W poniedziałek 5 czerwca w naszej szkole odbył się konkurs historyczny Curie-Słowak. Tegoroczna edycja została poświęcona 500-leciu Reformacji. Uczestnicy musieli zmagać się z pytaniami dotyczącymi przyczyn i skutków reformacji, pochwalić się znajomością najważniejszych postaci, miejsc, tekstów źródłowych, a nawet wiedzieć, w którym roku powstała parafia ewangelicka w Chorzowie. Miło nam poinformować, iż pierwsze miejsce zajął Paweł Cieślak z klasy 2a, drugie miejsce przypadło Monice Jodłoś z klasy 1a, zaś trzecie Piotrowi Szymczykowi z klasy 2b. Gratulujemy!