sie

Wpisany przez Wojciech Kwaśny Poprawiony (27 sierpnia 2016)

Szanowni Państwo,

W zakresie ubezpieczenia NNW dla uczniów, nasza szkoła zdecydowała się przyjąć ofertę grupowego ubezpieczenia proponowaną przez AXA za pośrednictwem Bezpieczny.pl. Podjęto decyzję o wyborze wariantu II ze składką 33 zł.

W zakresie ochrony znajdują się:

• Śmierć w wyniku wypadku komunikacyjnego (19 000 zł)
  • Śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku, wyniku zawału serca lub udaru mózgu (15 000 zł)
  • Uszczerbek na zdrowiu lub uszkodzenie ciała w NNW (15 000 zł)
  • Pobyt Ubezpieczonego w szpitalu w NNW – płatny od 1 doby (30zł/ dzień)
  • Zwrot kosztów nabycia lub naprawy protez i środków pomocniczych NNW (1 500zł)
  • Zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji w NNW (1 500 zł)
  • Wystąpienie poważnego zachorowania u Ubezpieczonego (1 000 zł)
  • Śmierć rodzica lub opiekuna prawnego w NNW (2 000 zł)
  • Wyczynowe uprawianie sportu (również w życiu prywatnym, np. w klubie sportowy,– w zakres ochrony wchodzą m.in. piłka nożna, pływanie, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, jazda konna, sporty walki)

• Warunki ubezpieczenia: kliknij TUTAJ
  • Tabela uszczerbków: kliknij TUTAJ
  • Zgłoszenie szkody: kliknij TUTAJ

Opiekun dedykowany dla Szkoły:

Imię i nazwisko: Dariusz Drzeniek

Nr telefonu: 509 550 360

Kod rabatowy Opiekuna: 20011

Rodzice zainteresowani zawarciem indywidualnego ubezpieczenia NNW dla dzieci, mogą dokonać tego poprzez stronę internetową https://bezpieczny.pl/szkola-podstawowa-gimnazjum/20011. Użycie kodu rabatowego Opiekuna (20011)gwarantuje uzyskanie 10% zniżki na dowolnie wybrany wariant ochrony.