Twoje IP: 54.167.112.42
Dzisiaj: Lis 17, 2018

lut

Wycieczka narciarsko-snowboardowa 5-7 II 2014

Wpisany przez Beata Wróblewska Poprawiony (16 września 2015)

Na wycieczkę narciarsko-snowboardową pojechaliśmy na początku lutego. Przez trzy dni mieliśmy okazję jeździć na stoku Wisła Cieńków Malinka. W wycieczce wzięło udział dwudziestu ośmiu uczniów naszej szkoły pod opieką prof. Krystiana Barczyka, prof. Anny Malcharczyk i prof. Michała Pelli. W gronie uczniów znalazły się osoby, które po raz pierwszy wybrały się na narty czy też snowboard. Polecamy tę formę spędzenia kilku zimowych dni już za rok. Bawiliśmy się świetnie, a nasze umiejętności można zobaczyć na filmiku, który powstał w czasie wyjazdu.

Sara Majchrzak

Zapraszamy do obejrzenia filmu i na następną wycieczkę!