Spotkajmy się w Curie

 

NASZ KANAŁ:

Certyfikaty

 

 

 

Licznik odwiedzin:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj735
mod_vvisit_counterWczoraj1032
mod_vvisit_counterObecny tydzień1767
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień5307
mod_vvisit_counterObecny miesiąc20477
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc25885
mod_vvisit_counterW sumie2110533

We have: 49 guests, 3 bots online
Twoje IP: 54.162.10.211
 , 
Dzisiaj: Wrz 25, 2017
pa
04
2013

Osiągnięcia

Wpisany przez Super Administrator Poprawiony (27 czerwca 2017)
PDFDrukujEmail

 

Rok szkolny 2016/ 2017

 

Semestr I

Semestr II

 

Rok szkolny 2015/ 2016

 

Semestr I

Semestr II

 

Rok szkolny 2014/ 2015

 

Semestr I

Semestr II

 

Rok szkolny 2013/ 2014

 

Semestr I

Semestr II

 

Rok szkolny 2012/ 2013

 

Semestr I

Semestr II

v Tenis stołowy
17.10.2013 r. - dziewczęta zespołowo zdobyły II miejsce w Chorzowie
Skład reprezentacji:  Aleksandra Glapka - II miejsce indywidualnie, Agata Staszek, Sylwia Ciołek

15.11.2013 r. - dziewczęta zdobyły II miejsce w zawodach rejonowych.

Skład reprezentacji: Aleksandra Glapka, Justyna Krzykowska, Klaudia Łebko, Martyna Wandzioch.

24.10.2013r. - chłopcy zespołowo zdobyli VIII miejsce w Chorzowie. Skład reprezentacji: Łukasz Dorminger, Wojciech Krotofil, An Can Hoang.

v Piłka nożna chłopców

Reprezentanci naszej szkoły zdobyli II miejsce w Mistrzostwach Chorzowa w piłce nożnej.

Skład reprezentacji:

Filip Więckowski, Mariusz Malec, Łukasz Molek, Wojciech Krotofil, Bartosz Witas, Tomasz Gryszpiński, Dawid Żłobiński, Artur Miodek, Mateusz Gawron.

v Piłka koszykowa dziewcząt

Reprezentantki szkoły zdobyły I miejsce w Mistrzostwach Chorzowa w piłce koszykowej dziewcząt.

Skład reprezentacji:

Agnieszka Drażyk, Adrianna Gruszka, Justyna Krzykowska, Mirela Bubik, Sandra Kapuścińska, Martyna Wandzioch, Natalia Krupa, Agnieszka Kurzaj, Agnieszka Młynarczyk, Paulina Jęszczok, Natalia Doktorczyk.

v Piłka ręczna chłopców

Reprezentanci szkoły zdobyli IV miejsce w Mistrzostwach Chorzowa w piłce ręcznej chłopców.

Skład reprezentacji:

Oktawiusz Jarząbek, Marcel Wandas, Piotr Sawicki, Patryk Hepner, Filip Więckowski, Piotr Pietrzyk, Sebastian Boczek, Mateusz Gawron, Mateusz Przewdzing, Mateusz Śrutwa, Bartosz Wieloch, Wojciech Krotofil, Daniel Olszówka.

v Świąteczne Zawody Łyżwiarskie

W zawodach łyżwiarskich nasi reprezentanci zdobyli II miejsce.

Skład reprezentacji: Justyna Krzykowska, Sara Majchrzak, Partycja Szulc, Martyna Plewa, Filip Więckowski, Karol Hachuła, Łukasz Dorminger.

v Curie Mundial 2013
I miejsce - Piotr Bryk, Marek Walczak
II miejsce - Robert Świtoń, Wojciech Krotofil
III miejsce - Daniel Rybarek, Tomasz Gołębiewski

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Partnerzy

 

 

Współpracują z nami

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BIP

Poczta e-mail