mar
07
2013

Zajęcia pozalekcyjne

Wpisany przez Super Administrator Poprawiony (07 października 2016)
PDFDrukujEmail

 

 

 

Lista zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2016/ 2017 w formacie PDF.
Aby pobrać listę kliknij TUTAJ.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

 

FORMY ZAJEĆ POZALEKCYJNYCH W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

 

Lp.

Nazwisko i imię

Rodzaj prowadzonych zajęć

Termin zajęć

1.

Konieczny Celina

ü koło zainteresowań

ü warsztaty

Środa 13.15 – 14.00

2.

Szurko Adam

ü koło biblijne

Wtorek 11.05-11.25

3.

Malikowski Łukasz

ü koło zainteresowań - ku pogłębieniu wiary

Czwartek 7.40 – 8.25
(termin zmienny)

4.

 

Benna Beata

ü przygotowanie do matury ustnej z języka polskiego dla uczniów klasy IIIa

ü realizacja projektu „GRUBA SZTUKI”, uczniowie z klas: IIIa, IIa, IIb, IIc

Czwartek 7.40

Środa 1600 (Sztygarka)

5.

Frelich Regina

ü zajęcia powtórkowe dla maturzystów

ü konsultacje dla klasy Ic i IIa

 

Wtorek 14.55 – 15.40: dla klasy Ic
i IIa, co dwa tygodnie wg harmonogramu. Czwartek 8.30 – 9.15 dla klasy IIId. Piątek 1315 – 1400 dla klasy IIId i IIIc. Konsultacje dla maturzystów co tydzień.

6.

Siwy Nina

ü zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

ü koło teatralne (II semestr)

Wtorek – 7 godzina lekcyjna.

Piątek – 6 i 7 godzina lekcyjna

7.

Zarzycki Grzegorz

ü praca z uczniem zdolnym

ü praca z uczniem słabym – wyrównywanie zaległości

ü przygotowanie do matury

Poniedziałek 15.00.

Środa 15.00.

8.

Kościelnicka Mirosława

ü konsultacje dla maturzystów

Wtorek 13.15 – 14.05

9.

Nenow Krzysztof

ü konsultacje maturalne

Wtorek 7.30 – 8.30

10.

Sopel Marzena

ü praca z uczniem słabym

Piątek 8.30 – 9.25

ü konsultacje maturalne

Wtorek 7.40 – 8.30

11.

Wylezol Izabela

ü konsultacje dla maturzystów

Wtorek 7.30 – 8.30

12.

Gajewska Stanisława

ü zajęcia z języka rosyjskiego; przemiennie dla uczniów zdolnych z zajęciami dla uczniów potrzebujących dodatkowych zajęć (słabych)

Poniedziałek 14.00

13.

Wójcik Janina

ü konsultacje maturalne z języka niemieckiego

Środa 14.00 - 15.00.

14.

Karolewicz Ewa

ü praca z uczniem zdolnym/przygotowanie do matury

ü praca z uczniem mającym trudności w opanowaniu materiału

Piątek 13.10, co drugi tydzień (pierwszy i trzeci tydzień miesiąca)

15.

Slian Tomasz

ü przygotowanie do matury z języka włoskiego

Wtorek 13.15 – 14.00

16.

Król Aleksandra

ü konsultacje maturalne dla uczniów klasy IIIc,

ü zespół wyrównawczy dla uczniów klasy Ia,

ü konsultacje maturalne dla uczniów klasy IIIb

ü konsultacje maturalne dla uczniów klas trzecich zdających maturę na poziomie rozszerzonym

(Klasa IIIc: poniedziałek 14.05 – 14.50. Klasa IIIb: środa 8.30 – 9.15. Klasy trzecie rozszerzenie: poniedziałek 14.55 – 15.40 (co drugi tydzień przemiennie z klasą Ia )

17.

Pander Agnieszka

ü konsultacje dla maturzystów z matematyki – przygotowanie do egzaminu maturalnego

Wtorek 740 – 825 i 1315 – 1400. Czwartek 1315 – 1400

18.

Grala Krzysztof

ü zrozumieć historię – konsultacje dla maturzystów i nie tylko

ü klub Curie – wojażerów

Raz w miesiącu lub w zależności od potrzeb

19.

Stefańska Maria

ü konsultacje przedmiotowe – poprawa sprawdzianów (historia i społeczeństwo)

Poniedziałek 7.40

20.

Janik Janina

ü konsultacje dla maturzystów,

ü praca z uczniem zainteresowanym problematyką społeczno – polityczną

Poniedziałek 7.40 – 8.25

21.

Lorenz Iwona

ü konsultacje dla maturzystów

Wtorek 15.40 – 16.25

22.

Mizerski Roman

ü koło zainteresowań „Bio-Ekos

ü konsultacje dla maturzystów

Wtorek 14.50 – 15.50.

Czwartek 16.00 – 18.00

23.

Grychtoł Anna

ü praca z uczniem słabym

ü konsultacje maturalne

Poniedziałki 7.15 – 7.40; 14.30 – (termin w zależności od potrzeb uczniów, może podlegać zmianie)

24.

Październik Danuta

ü klasa IIIa – przygotowanie do matury PPz matematyki

ü klasa IIc i IId – ćwiczenia utrwalającez matematyki

Klasa IIIa: czwartek 7.30 – 8.30. Klasa IIc i IId: wtorek 14.50 – 15.50

25.

Młynarz Grażyna

ü praca z uczniem zdolnym

ü wyrównywanie braków

Poniedziałek 13.05 – 14.00. Poniedziałek 14.00 – 15.00
(co drugi tydzień).

Piątek 10.20 – 11.05.

26.

Kwaśny Wojciech

ü konsultacje przedmiotowe

Środa 15.05 - 16.00

27.

Dąbrowska Lucyna

ü konsultacje dla uczniów

Wtorek 7.50

28.

Malcharczyk Anna

ü międzyklasowe rozgrywki w piłce koszykowej chłopców/dziewcząt

Lstopad

ü międzyklasowe rozgrywki w tenisie stołowym chłopców/dziewcząt

Marzec

ü rajd rowerowy

Kwiecień/maj

29.

Pella Agnieszka

ü zajęcia z aerobicu połączone ze wzmocnieniem poszczególnych partii ciała (wszyscy uczniowie),

ü zajęcia przygotowujące do egzaminów sprawnościowych na uczelnie wyższe – zajęcia z pływania (uczniowie klas trzecich)

Piątek 15.00 – 16. (sala gimnastyczna).

Sobota 7.00 – 8.30

(basen MORiS, ul. Graniczna 92

30.

Pella Michał

ü rajd szkoły - październik, styczeń

Maj/czerwiec

ü zajęcia Kursu na stopień Ratownika Młodszego

ü Mistrzostwa Szkoły – Curie Mundial

Grudzień

ü wycieczka narciarsko – snowboardowa

Styczeń/luty

ü doskonalenie pływania

Sobota 7.00 – 8.30

(basen MORiS, ul. Graniczna 92

31.

Jaksik Damian

ü projekt od 0 do Bohatera „2”

ü Doskonalenia umiejętności ratowniczych dla osób uczestniczących w projekcie

 

Środa 19.00 – 19.45 - basen przy szkole SP5 na ulicy Ryszki.

Sobota 7.00 – 8.30 - kompleks Sportowy Hajduki

32.

Woszczek Anna

ü koło psychologiczne

 

Wtorek 13.15 – 14.15.

Poniedziałek 12.20 – 13.05)

33.

Wróblewska Beata

ü koło biblioteczne

ü projekt „Książka dotykowa”

Zmienny

34.

Krawczyk Anna

ü konsultacje z j. włoskiego

W każdy pierwszy wtorek miesiąca 14.30 – 15.00

Partnerzy

 

 

Współpracują z nami

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BIP

Poczta e-mail