Spotkajmy się w Curie

 

NASZ KANAŁ:

Certyfikaty

 

 

 

Licznik odwiedzin:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj711
mod_vvisit_counterWczoraj967
mod_vvisit_counterObecny tydzień3081
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień5390
mod_vvisit_counterObecny miesiąc19169
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc22597
mod_vvisit_counterW sumie2155673

We have: 38 guests, 1 bots online
Twoje IP: 54.224.102.26
 , 
Dzisiaj: Lis 22, 2017
mar
07
2013

Nasi sportowcy

Wpisany przez Super Administrator Poprawiony (28 kwietnia 2015)
PDFDrukujEmail

Sport szkolny:

1. Piłka koszykowa juniorów – II miejsce w Chorzowie

Mikołaj Szczołko, Patryk Śliwa, Can Hoang An, Dominik Nowakowski, Oktawiusz Jarząbek, Marcel Wandas, Piotr Sawicki, Grzegorz Szpitol, Mateusz Śrutwa, Karol Kurzyński;

2. Piłka siatkowa juniorek – III miejsce w Chorzowie

Martyna Wandzioch, Klaudia Woitzik, Patrycja Szulc, Adrianna Gruszka, Sylwia Ciołek, Agata Staszek, Monika Matysik, Paulina Buczak;

3. Piłka siatkowa juniorów – udział w zawodach

Grzegorz Frejno, Aleksander Gabrysiak, Patryk Śliwa, Grzegorz Szpitol, Can Hoang An, Dawid Żłobiński,  Karol Kurzyński;

4. Zawody wspinaczkowe –  udział w zawodach

Edyta Koncewicz, Patrycja Paśko, Łukasz Makioła, Adam Skrzyniarz;

5. Mistrzostwa Chorzowa w Pływaniu –  IV miejsce w Chorzowie

Patrycja Paśko, Patrycja Szulc, Martyna Łachacz, Paulina Mączarowska, Marcel Wandas, Franciszek Kołecki, Alex Jadwiszczok, Oskar Sereda;

6. Biegi na orientacje – dziewczęta VI miejsce, chłopcy VII miejsce w Chorzowie

Paulina Jęszczok, Marianna Gentków, Mikołaj Michna, Adrian Kasprowicz;

7. Halowa piłka nożna juniorów – udział w zawodach miejskich,

Łukasz Dorminger , Dawid Żłobiński, Filip Więckowski, Szymon Ogorzelski, Kamil Paluch, Jarosław Zdziech, Mateusz Zbieg, Kamil Sopolski;

8. Halowa piłka nożna juniorek – I miejsce w Chorzowie

Patrycja Szulc, Wiktoria Aumiiller, Adrianna Gruszka, Agnieszka Kurzaj, Natalia Krupa, Marianna Gentków, Agnieszka Młynarczyk, Paulina Jęszczok, Patrycja Paśko;

9. Piłka koszykowa juniorek – I miejsce w rejonie, III miejsce w półfinale Wojewódzkiej Licealiady Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej juniorek,

Adrianna Gruszka, Wiktoria Aumiiller, Sara Majchrzak, Patrycja Szulc, Martyna Wandzioch, Sylwia Ciołek, Agnieszka Młynarczyk, Agnieszka Kurzaj, Paulina Jęszczok, Natalia Doktorczyk;

10.  Piłka ręczna juniorek – I miejsce w Chorzowie, I miejsce w rejonie, I miejsce w finale Wojewódzkiej Licealiady Młodzieży Szkolnej;

Agnieszka Młynarczyk, Natalia Doktorczyk, Klaudia Jambor, Paulina Jęszczok, Marianna Gentków, Agnieszka Kurzaj, Sandra Robaszkiewicz, Katarzyna Kawa, Agnieszka Miemiec, Maria Beczek, Sylwia Ciołek;

11. Sprawni jak żołnierze – III miejsce w Chorzowie dziewczyny, V miejsce w Chorzowie chłopcy

Patrycja Szulc, Sara Majchrzak, Jescica Wójcik, Grzegorz Szpitol, Karol Kurzyński, Patryk Śliwa;

12. Srebrne muszkiety – udział w zawodach

Patrycja Szulc, Sara Majchrzak, Jescica Wójcik, Dominik Nowakowski, Grzegorz Szpitol, Karol Kurzyński;

 

 

Wyniki zawodów sportowych w roku szkolnym 2013/2014

1) Sztafetowe biegi przełajowe
Dziewczęta
26.09.2013 - I miejsce w Chorzowie, 10.10.2013 - I miejsce w Rejonie, 23.10.2013 - VIII miejsce w Zawodach Wojewódzkich
Skład reprezentacji:  Klaudia Łebko, Patrycja Szulc, Paulina Jęszczok, Natalia Doktorczyk, Agnieszka Kurzaj, Marianna Gentków, Agnieszka Drażyk, Magdalena Drażyk, Agnieszka Młynarczyk.
Chłopcy
26.09.2013 - IV miejsce w Chorzowie
Skład reprezentacji: Tomasz Gryszpiński, Łukasz Makioła, Marcin Brzeziński, Łukasz Dorminger, Dawid Żłobiński, Adrian Dudek, Mateusz Gawron, Mateusz Przewdzing, Wojciech Krotofil.


2) Piłka ręczna dziewcząt
22.10.2013 - I miejsce w Mistrzostwach Chorzowa
Skład reprezentacji: Sylwia Ciołek, Patrycja Colik, Maria Beczek, Agnieszka Drażyk, Natalia Doktorczyk, Natalia Krupa, Magdalena Drażyk, Marianna Gentków, Paulina Jęszczok, Agnieszka Kurzaj, Agnieszka Młynarczyk.


3) Lekka atletyka
Reprezentacja dziewcząt:
1. Patrycja Szulc - I miejsce 800m
2. Jęszczok Paulina - II miejsce 800 m
3. Gąsior Anna
4. Kurzaj Agnieszka - II miejsce 400 m
5. Młynarczyk Agnieszka - II miejsce 100 m
6. Gentków Marianna
7. Robaszkiewicz Sandra
8. Kubeczko Daria
9. Majchrzak Sara
Sztafeta dziewcząt 4x100 - I miejsce

Reprezentacja chłopców:
1. Gawron Mateusz
2. Krotofil Wojciech
3. Przewdzing Mateusz
4. Dorminger Łukasz
5. Żłobiński Dawid
6. Ochman Daniel
7. Mucha Wiktor
9. Śrutwa Mateusz
10. Makioła Łukasz - II miejsce skok w dal
Sztafeta 4x 100 m - V miejsce 


4) Tenis stołowy
W dniu 17.10.2013r. dziewczęta zespołowo zdobyły II miejsce w Chorzowie
Skład reprezentacji: 
1. Glapka Aleksandra - II miejsce indywidualnie
2. Staszek Agata
3. Ciołek Sylwia

W dniu 15.11.2013r. dziewczęta zdobyły II miejsce w zawodach rejonowych

Skład reprezentacji:
Glapka Aleksandra, Krzykowska Justyna, Łebko Klaudia, Wandzioch Martyna


W dniu 24.10.2013r. chłopcy zespołowo zdobyli VIII miejsce w Chorzowie
Skład reprezentacji:
1. Dorminger Łukasz
2. Krotofil Wojciech
3. Can Hoang An


5) Piłka nożna chłopców

Reprezentanci naszej szkoły zdobyli II miejsce w Mistrzostwach Chorzowa w piłce nożnej.

Skład reprezentacji:
Filip Więckowski, Mariusz Malec, Łukasz Molek, Wojciech Krotofil, Bartosz Witas, Tomasz Gryszpiński, Dawid Żłobiński, Artur Miodek, Mateusz Gawron,


6) Piłka koszykowa dziewcząt

Reprezentantki szkoły zdobyły I miejsce w Mistrzostwach Chorzowa w piłce koszykowej dziewcząt.

Skład reprezentacji:
Agnieszka Drażyk, Adrianna Gruszka, Justyna Krzykowska, Mirela Bubik, Sandra Kapuścińska, Martyna Wandzioch, Natalia Krupa, Agnieszka Kurzaj, Agnieszka Młynarczyk, Paulina Jęszczok, Natalia Doktorczyk


7) Piłka ręczna chłopców

Reprezentanci szkoły zdobyli IV miejsce w Mistrzostwach Chorzowa w piłce ręcznej chłopców.

Skład reprezentacji:
Oktawiusz Jarząbek, Marcel Wandas, Piotr Sawicki, Patryk Hepner, Filip Więckowski, Piotr Pietrzyk, Sebastian Boczek, Mateusz Gawron, Mateusz Przewdzing, Mateusz Śrutwa, Bartosz Wieloch, Wojciech Krotofil, Daniel Olszówka


8) Świąteczne Zawody Łyżwiarskie

W zawodach łyżwiarskich nasi reprezentanci zdobyli II miejsce.

Skład reprezentacji:
Justyna Krzykowska, Sara Majchrzak, Partycja Szulc, Martyna Plewa, Filip Więckowski, Karol Hachuła, Łukasz Dorminger

 

9) Curie Mundial 2013

I miejsce - Piotr Bryk, Marek Walczak
II miejsce - Robert Świtoń, Wojciech Krotofil
III miejsce - Daniel Rybarek, Tomasz Gołębiewski

 

Wyniki zawodów sportowych w roku szkolnym 2012/2013


1) Sztafetowe biegi przełajowe
Dziewczęta
18.09.2012 – I miejsce w Chorzowie, 04.10.2012 – I miejsce w Rejonie: Chorzów – Świętochłowice –Siemianowice Śląskie
Skład: Łebko Klaudia, Szulc Patrycja, Konieczna Ewelina, Witek Kinga, Kapuścińska Sandra, Krzykowska Justyna
Chłopcy
18.09.2012 – II miejsce w Chorzowie, 04.10.2012 – V miejsce w Rejonie: Chorzów – Świętochłowice – Siemianowice Śląskie
Skład: Konieczny Kamil, Szykowski Kamil, Szpitol Wojciech, Trzeja Bartosz, Krotofil Wojciech, Barczak Paweł, Kaczmarek Tomasz
2) Piłka nożna chłopców „Orliki”
17.09.2012 – reprezentacja nie wyszła z grupy
Skład: Kamiński Maciej, Majchrzak Dastin, Malec Mariusz, Molek Łukasz, Gąkiewicz Daniel, Pytlarz Dawid, Szykowski Kamil, Liksza Robert, Majowski Kamil, Świtoń Robert, Grabowiec Grzegorz, Krotofil Wojciech
3) Lekka atletyka
02.10.2012 – XIII miejsce w województwie
Skład: Łebko Klaudia, Witek Kinga, Szulc Patrycja, Gruszka Adrianna, Kapuścińska Sandra, Konieczny Ewelina, Waloń Anna, Jaguś Paulina, Kaszuba Sandra, Krzykowska Justyna
4) Tenis stołowy
Dziewczęta
16.10.2012 – IV miejsce w Chorzowie
Skład: Glapka Aleksandra, Wandzioch Martyna, Kapuścińska Sandra
Chłopcy
26.10.2012 – VII miejsce w Chorzowie
Skład: Szpitol Wojciech, Lichota Mateusz, Stefański Denis
5) Piłka ręczna dziewcząt
05.11.2012 – I miejsce w Chorzowie
Skład: Gruszka Adriana, Łebko Klaudia, Majchrzak Sara, Beczek Maria, Winkler Natalia, Kapuścińska Sandra, Glapka Aleksandra, Jaguś Paulina, Kaszuba Sandra, Radlak Sabina, Waloń Anna, Rusz Aleksandra
6) Koszykówka dziewcząt
27-29.11.2012 – I miejsce w Chorzowie
Skład: Krzykowska Justyna, Szulc Patrycja, Wandzioch Martyna, Winkler Natalia, Kapuścińska Sandra, Bubik Mirela, Witek Kinga, Glapka Aleksandra, Majchrzak Sara, Aumiller Wiktoria
7) Piłka ręczna chłopców
3-10.11.2012 – II miejsce w Chorzowie
Skład: Świtoń Robert, Jarząbek Oktawiusz, Szykowski Kamil, Majchrzak Dastin, Szpitol Wojciech, Wandas Marcel, Hepner Patryk, Sawicki Piotr, Wieloch Bartosz
8) Siatkówka dziewcząt
12-17.12.2012 – III miejsce w Chorzowie
Skład: Ponder Dagmara, Wandzioch Martyna, Woitzik Klaudia, Waloń Anna, Zembrzuska Katarzyna, Kozielska Małgorzata, Matysek Weronika
9) Świąteczna Zawody Łyżwiarskie
13.12.2012 – II miejsce w Chorzowie
Skład: Szpitol Wojciech, Majchrzak Denis, Szykowski Kamil, Krzykowska Justyna, Jarczak Jolanta, Tomaszewska Oliwia
10) Siatkówka chłopców
09 – 18.01.2013 –
Skład: Świtoń Robert, Dorocki Adam, Bartosik Kamil, Szpitol Wojciech, Galas Jakub, Lichota Mateusz, Konieczny Kamil, Majchrzak Denis, Rzepka Jakub, Kaczmarek Tomasz, Jarząbek Oktawiusz

Konkursy
1) Konkurs wiedzy o Mistrzostwach Europy w piłce nożnej – 16.11.2012 – organizator: Anna Malcharczyk
I miejsce: Grabowiec Grzegorz
II miejsce: Kałka Sebastian
III miejsce: Krotofil Wojciech
2) Przedmiotowy konkurs z wychowania fizycznego dla wszystkich uczniów klas pierwszych „Podstawowe wiadomości z zakresu przepisów gry w koszykówkę.” – 17-21.12.2012 – organizator Agnieszka Pella


Wyniki zawodów sportowych w roku szkolnym 2011/2012


1. Sztafetowe biegi przełajowe
dziewczyny I miejsce w Chorzowie,
chłopcy III miejsce w Chorzowie,
dziewczyny X miejsce w województwie.

2. Piłka nożna chłopców: II miejsce w Chorzowie

3. Tenis stołowy
dziewczyny I miejsce w Chorzowie,
chłopcy VIII miejsce w Chorzowie.

4. Mistrzostwa w pływaniu
III miejsce w Chorzowie

5. Koszykówka
dziewczyny I miejsce w Chorzowie,
chłopcy III miejsce w Chorzowie.

6. Narciarstwo
V miejsce w Chorzowie.

7. Zawody łyżwiarskie
III miejsce w Chorzowie.

8. Szkolna liga lekkoatletyczna
dziewczyny I miejsce w Chorzowie,
chłopcy III miejsce w Chorzowie,
dziewczyny XI miejsce w województwie.

9. Srebrne muszkiety
dziewczyny V miejsce w Chorzowie,
chłopcy III miejsce w Chorzowie,


10.Halowa piłka nożna
dziewczyny I miejsce w Chorzowie,
chłopcy III miejsce w Chorzowie.

11.Siatkówka
dziewczyny III miejsce w Chorzowie,
chłopcy II miejsce w Chorzowie.

12. Piłka ręczna
dziewczyny I miejsce w Chorzowie,
chłopcy IV miejsce w Chorzowie,
dziewczyny I miejsce w województwie.

13. Siatkówka plażowa
dziewczyny V miejsce w Chorzowie,
chłopcy I miejsce w Chorzowie.

14. Biegi na orientację
dziewczyny VI miejsce w Chorzowie,
chłopcy VIII miejsce w Chorzowie.

15. Sprawni jak żołnierze
dziewczyny II miejsce w Chorzowie,
chłopcy III miejsce w Chorzowie,

16. Konfrontacje taneczne
III miejsce w Chorzowie.

14. Wspinaczka
III miejsce w Chorzowie.

Wyniki zawodów w roku szkolnym 2010/2011

  1. 1. Szkolna liga lekkoatletyczna: I miejsce w mieście

Reprezentacja: Sokulska Martyna, Theda Edyta, Sucheta Żaneta, Chmiel Martyna, Sroka Monika, Szewczyk Angelika, Bon Paulina, Chytry Monika, Gacmanga Malcelina, Kalisz Martyna, Konieczna Ewelina

 

  1. 2. Sztafetowe Biegi Przełajowe: II miejsce w mieście

Reprezentacja: Sucheta Żaneta, Barka Martyna, Szewczyk Angelika, Konieczna Ewelina, Sokulska Martyna, Knapik Anna, Matusik Domminika, Sroka Monika

 

  1. 3. Piłka nożna: IV miejsce w mieście

Reprezentacja: Soliński Bartosz, Widuch Michał, Gołębiowski Tomasz, Nikel Marcin, Sikora Maciej, Rybarek Daniel, Kąsek Tomasz, Zając Wojciech, Świtoń Robert, Kozłowski Maciej, Jeziorski Tomasz, Liksza Robert, Grabowiec Grzegorz, Barczak Paweł, Majowski Kamil, Szykowski Kamil, Stasiewicz Jacek, Majchrzan Dastin

 

  1. 4. Piłka ręczna dziewcząt: I miejsce w mieście

I miejsce w rejonie

Województwo – w trakcie rozgrywek

Reprezentacja: Monika żychlińska, Martyna Chmiel, Edyta Theda, Karolina Ulczycka, Martyna Sokulska, Patrycja Żychlińska, Żaneta Sucheta, Aleksandra Krawczyńska, Klaudia Jankowska, Malwina Spek, Aneta Furtak, Karolina Sówka, Sabina Radlak, Sandra Kaszuba, Katarzyna Masłowska

 

  1. 5. Tenis stołowy dziewcząt: VI miejsce w mieście

Reprezentacja: Klaudyna Ciachera, Paulina Bon, Zgraja Edyta

 

  1. 6. Tenis stołowy chłopców: IV miejsce w mieście

Reprezentacja: Gołębiowski Tomasz, Majowski Kamil, Grabowiec Grzegorz

 

  1. 7. Piłka ręczna chłopców: II miejsce w mieście

Reprezentacja: Drobisz Wojciech, Machaczka Mateusz, Mikuła Kamil, Góral Igor, Soliński Bartosz, Świtoń Robert, Szykowski Kamil, Stasiewicz Jacek, Domagała Sebastian, Frela Arkadiusz, Widuch Michał, Hajduga Jan

 

  1. 8. Piłka koszykowa dziewcząt: I miejsce w mieście

I miejsce w rejonie

II miejsce w województwie

Reprezentacja: Edyta Theda, Matarzyna Masłowska, Żaneta Sucheta, Karolina Sówka, Marta Biegańska, Kornelia Widełka, Martyna Chmiel, Martyna Sokulska,

 

 

  1. 9. Piłka koszykowa chłopców: II miejsce w mieście

Reprezentacja: Doering Bartosz, Stasiak Piotr, Machaczka Mateusz, Pająk Patryk, Kulej Marcin, Domagała Sebastian, Stefański Denis, Blaszczyk Michał, Widuch Michał, Soliński Bartosz, Piątek Jędrzej

 

10. Piłka siatkowa dziewcząt: III miejsce w mieście

Reprezentacja: Malwina Kolasa, Marlena Kurek, Agata Ślusarczyk, Katarzyna Kostyra, Łysek Patrycja, Żaneta Piekarska

 

11. Piłka siatkowa juniorów: II miejsce w mieście

Reprezentacja: Mateusz Machaczka, Jakub Rzepka, Wojciech Szpitol, Arkadiusz Frela, Jakub Galas, Michał Widuch, Tomasz Gołębiowski

 

12. Narciarstwo zjazdowe: IV miejsce w mieście

Reprezentacja: Tomasz Kruk, Michał Widuch, Dastin Majchrzak, Wojciech Szpitol, Michał Nowok, Jakub Galas, Antonina Skowron, Marta Biegańska, Ewa Maczuch, Marta Sobol

 

13. Zawody wspinaczkowe: III miejsce w mieście chłopcy

Reprezentacja: Tomasz Gołębiowski, Daniel Brzeźniak, Rudzki Michał

 

14. Tenis stołowym: I miejsce Alicja Banaszewska

15. Halowa piłka nożna dziewcząt: I miejsce w mieście

Reprezentacja: Martyna Chmiel, Karolina Sówka, Edyta Theda, Biegańska Marta, Ciachera Klaudyna, Klaudia Ledwoń, Weronika Gac, Tomaszewska Oliwia



Wyniki zawodów w roku szkolnym 2009/2010

1. Sztafetowe biegi przełajowe: dziewczyny III, chłopcy V miejsce w Chorzowie
dz I m. w rejonie, chł II m. w rejonie
dz XIV m w województwie

2. Piłka nożna chłopców: III miejsce w Chorzowie

3. Lekka atletyka: dziewczyny II m. w Chorzowie
chłopcy II m. w Chorzowie

4. Sporty ekstremalne: dz/chł V m. w Chorzowie

5. Piłka ręczna: dz II m. w Chorzowie
chł VII – IX w Chorzowie

6. Tenis stołowy: dz II m. w Chorzowie
dz III m. w rejonie
chł IX m. w Chorzowie

7. Koszykówka: dz II m. w Chorzowie
chł II m. w Chorzowie

8. Zawody łyżwiarskie: III m. w Chorzowie

9. Piłka nożna halowa: ch IV m. w Chorzowie
dz I m. w Chorzowie

10. Narciarstwo: VI m. w Chorzowie

11. Zawody wspinaczkowe: IX m w Chorzowie

12. Pływanie: dz II m. w Chorzowie finał A
chł III m. w Chorzowie finał B

13. Biegi na orientację: dz IV m. w Chorzowie
chł III m. w Chorzowie

14. Plażowa piłka siatkowa: dz 5-9 m. w Chorzowie
chł 5-9m. w Chorzowie

15. Sprawni jak żołnierze: dz II m. w Chorzowie
chł III m. w Chorzowie

16. Srebrne muszkiety: dz II m. w Chorzowie
chł II m. w Chorzowie

17. Pierwszy międzyszkolny konkurs „udzielam pierwszej pomocy” organizowany przez AZSO w Chorzowie: III miejsce zespół Wiktoria Hadelka, Magdalena Barczak.

Zawody szkolne

1. Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej 5-cio osobowej: I m klasa II d

2. Curie – Mundial: I m. Piotr Lewicki – Patryk Lenczyk
II m. Krzysztof Krzywoń – Adam Mania
III m. Jarosław Kosmala – Jakub Wosik

3. Piłka Koszykowa chłopców: Im klasa II e

4. Piłka siatkowa chłopców: I m. klasa IIe

Partnerzy

 

 

Współpracują z nami

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BIP

Poczta e-mail