Spotkajmy się w Curie

Certyfikaty

 

 

 

Licznik odwiedzin:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj4400
mod_vvisit_counterWczoraj941
mod_vvisit_counterObecny tydzień5341
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień8393
mod_vvisit_counterObecny miesiąc23670
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc29686
mod_vvisit_counterW sumie2886112

We have: 55 guests, 2 bots online
Twoje IP: 18.207.134.98
 , 
Dzisiaj: Paź 21, 2019
Logowanie

Poczta e-mail

BIP

Witaj na stronie IV LO w Chorzowie!

cze
26
2013

Kiermasz używanych podręczników

Wpisany przez Super Administrator
PDFDrukujEmail

Kiermasz używanych podręczników odbędzie się 27 czerwca po trzeciej godzinie lekcyjnej w sali 18. Kwestia cen pozostaje sprawą negocjacji zainteresowanych stron.

 

 

cze
22
2013

Drugie życie opakowań.

Wpisany przez Super Administrator
PDFDrukujEmail

Wystawę składającą się z prac uczniów klas drugich, przedstawiających możliwości ponownego wykorzystania opakowań, można obejrzeć na korytarzu (1 piętro) naszego liceum. Zapraszamy również do galerii zdjęć!

maj
20
2013

abp Józef Kupny

Wpisany przez Super Administrator
PDFDrukujEmail

W sobotę 18 maja Nuncjatura Apostolska w Warszawie opublikowała komunikat o mianowaniu księdza biskupa Józefa Kupnego – absolwenta naszej szkoły – arcybiskupem metropolitą wrocławskim.
Arcybiskup nominat uczęszczał do naszego liceum w latach 1971-1975. Jako kapłan, wykładowca, rektor seminarium i biskup wielokrotnie dawał dowody życzliwego zainteresowania sprawami szkoły. Potwierdzeniem tego była m.in. uroczysta msza święta, którą odprawił w 2007 roku podczas III Zjazdu Absolwentów.
Społeczność uczniów, absolwentów i pracowników Curie gratuluje nominacji i życzy łask, asystencji Ducha świętego oraz wytrwałości i sił w nowej posłudze arcybiskupiej.

kwi
26
2013

Pielgrzymka maturzystów do Czestochowy

Wpisany przez Super Administrator
PDFDrukujEmail

W środę 24 kwietnia grupa maturzystów z naszego liceum udała się wraz z ks. Łukaszem Malikowskim, prof. Stanisławą Gajewską i prof. Beatą Wróblewską na Jasną Górę. W mszy św. koncelebrowanej przed obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej modliło się kilkuset maturzystów z całej Polski. Pielgrzymka wlała w serca maturzystów otuchę i spokój przed zbliżającymi się egzaminami maturalnymi.

 

 

kwi
22
2013

Absolwentka Curie Chorzowianinem Roku

Wpisany przez Super Administrator
PDFDrukujEmail

W czwartek 18 kwietnia w Młodzieżowym Domu Kultury odbyła się uroczystość ogłoszenia laureata Honorowego Tytułu Chorzowianin Roku. Z radością informujemy, że kapituła jednomyślnie wybrała Chorzowianinem Roku 2012 absolwentkę naszego liceum Janinę Wilk.
Oprócz organizatorów, czyli Redakcji Portalu i Pisma Chorzowianin.pl oraz Patrona Honorowego Prezydenta Andrzeja Kotali, listownie gratulacje laureatce złożyli prof. Jerzy Buzek oraz posłowie Maria Nowak i Marek Plura. Wśród gości obecnych na uroczystości była także Halina Pisarkowa – wychowawczyni Janiny Wilk z czasów licealnych.
Dumni z faktu, że w elitarnym gronie osób wyróżnionych Honorowym Tytułem Chorzowianin Roku jest absolwentka „Curie” przyłączamy się do gratulacji dla laureatki.

PDFDrukujEmail

 

 

 

kwi
09
2013

Taki Festiwal pamiętam… podziękowania

Wpisany przez Super Administrator
PDFDrukujEmail

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zechcieli przyjąć nasze zaproszenie i swoją obecnością uświetnili uroczystość.
Szczególnie pragniemy podziękować Dyrekcji Szkoły za udzielone wsparcie, Gronu Pedagogicznemu, Rodzicom, a także wszystkim osobom życzliwym naszemu przedsięwzięciu. Mamy nadzieję, że wzruszenia i pozytywne emocje, które nam towarzyszyły przy tworzeniu spektaklu, były również obecne u Państwa podczas oglądania i współprzeżywania naszego teatralnego święta.
Wszystkich, którzy chcieliby jeszcze raz przeżyć te emocje. Zapraszamy na 11.06. 2013r – Taki Festiwal pamiętam – po raz drugi.  
Organizatorzy:
Nina Siwy, Regina Frelich, Aleksandra Król

Zapraszamy do galerii zdjęć!

 

Partnerzy

 

 

 

Współpracują z nami

 

 

 

 

\