Spotkajmy się w Curie

Certyfikaty

 

 

 

Licznik odwiedzin:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj68
mod_vvisit_counterWczoraj258
mod_vvisit_counterObecny tydzień3620
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień2519
mod_vvisit_counterObecny miesiąc13175
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc14173
mod_vvisit_counterW sumie2763430

We have: 45 guests online
Twoje IP: 54.166.133.84
 , 
Dzisiaj: Mar 27, 2019
Logowanie

Poczta e-mail

BIP

Witaj na stronie IV LO w Chorzowie!

wrz
11
2018

Spotkanie z absolwentkami

Wpisany przez Beata Wróblewska
PDFDrukujEmail

Siedem absolwentek naszego liceum, które przystąpiły do egzaminu dojrzałości w 1953 roku spotkało się aby świętować  65. rocznicę tamtego wydarzenia.

Czas spędzony w tak zacnym towarzystwie był okazją do wysłuchania ciekawych wspomnień i przekazania informacji o współczesnych realiach naszej szkoły. Z wszystkimi absolwentami i uczniami Curie dzielę się radością tych niezapomnianych chwil.  Dziękując uczestniczkom spotkania za piękne kultywowanie historii naszego liceum życzę kolejnych maturalnych rocznic przeżywanych w pogodzie ducha i zdrowiu.

Roman Herrmann

 

sie
27
2018

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19

Wpisany przez Beata Wróblewska
PDFDrukujEmail

W poniedziałek 3 września o godzinie 8.00 w parafii pw. św. Antoniego z Padwy zostanie odprawiona msza. św. inaugurująca nowy rok szkolny i katechetyczny.

 

Uczniowie klas drugich i trzecich rozpoczną rok szkolny spotkaniem w auli o godzinie 9.00, zaś rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów klas pierwszych odbędzie się  o godzinie 10. 30.

 

cze
29
2018

Nasz projekt eTwinning

Wpisany przez Beata Wróblewska
PDFDrukujEmail

Pod koniec czerwca 2018 zakończyliśmy realizację projektu „La richesse de nos différences” czyli „Bogactwo różnorodności” z rówieśnikami z Belgii, Francji, Włoch, Ukrainy, Niemiec, Rumunii oraz Hiszpanii. Projekt zakładał poznanie krajów uczestniczących w projekcie, ich zwyczajów, tradycji, ale również obalanie stereotypów dotyczących danego kraju. Uczniowie poprzez platformę TwinSpace mieli możliwość wymiany spostrzeżeń z pozostałymi uczestnikami projektu. Całość zakończyła się międzynarodowym wydaniem wspólnej gazetki w postaci ebooka dostępnego pod adresem:

https://issuu.com/eneiffel/docs/ebook_la_richesse_de_nos_difference

Zapraszamy do zapoznania się z rezultatami naszej pracy!

cze
26
2018

CURIErek - szósty odcinek

Wpisany przez Beata Wróblewska
PDFDrukujEmail

 

cze
20
2018

CURIErek odcinek piąty

Wpisany przez Beata Wróblewska
PDFDrukujEmail

 

cze
19
2018

Msza św. na zakończenie roku szkolnego

Wpisany przez Beata Wróblewska
PDFDrukujEmail

Serdecznie zapraszam całą społeczność uczniowską oraz nauczycieli naszej szkoły na mszę św. z okazji zakończenia roku szkolnego, która zostanie odprawiona w piątek o godz. 9.00 w kościele pod wezwaniem Świętej Jadwigi Śląskiej.

 

ks. Bartłomiej Dylong

cze
18
2018

XIII Rajd Curie

Wpisany przez Beata Wróblewska
PDFDrukujEmail

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w rajdzie pieszym, który tym razem wiódł z Brennej Bukowej przez przełęcz Karkoszczonkę, prawie Klimczok, Trzy Kopce, Stołów, Błatnią i z powrotem do Brennej Centrum. Cała trasa wyniosła raptem 12,5 km.
Pogoda dopisała, frekwencja super, wszyscy zadowoleni, no prawie wszyscy... Ogólnie mówiąc było super i zapraszamy na kolejny rajd już jesienią Uśmiech

Partnerzy

 

 

 

Współpracują z nami

 

 

 

\