Spotkajmy się w Curie

 

NASZ KANAŁ:

Certyfikaty

 

 

 

Licznik odwiedzin:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1082
mod_vvisit_counterWczoraj1086
mod_vvisit_counterObecny tydzień6016
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień6973
mod_vvisit_counterObecny miesiąc17854
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc31882
mod_vvisit_counterW sumie2668372

We have: 24 guests, 1 bots online
Twoje IP: 54.167.112.42
 , 
Dzisiaj: Lis 17, 2018
Logowanie

Poczta e-mail

BIP

Witaj na stronie IV LO w Chorzowie!

kwi
18
2018

Nagrody Korczakowskie

Wpisany przez Beata Wróblewska
PDFDrukujEmail

We wtorek 17 kwietnia 2018 roku w Chorzowskim Centrum Kultury odbyła się uroczysta gala wręczenia Nagród Korczakowskich 2018. Serdecznie gratulujemy naszym nauczycielom Pani Agnieszce Pelli i Panu Krzysztofowi Grali uzyskania nominacji do tej nagrody.
Cieszymy się, że ich codzienna praca została doceniona.

kwi
12
2018

Zapraszamy do oglądania CURIErka

Wpisany przez Beata Wróblewska
PDFDrukujEmail

Zapraszamy do obejrzenia drugiego odcinka CURIErka. 
Mieliśmy trochę zawirowań, ale udało się i wracamy.
Cały czas się uczymy, więc prosimy o wyrozumiałość! Śmiech
kwi
11
2018

Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu

Wpisany przez Beata Wróblewska
PDFDrukujEmail

W czwartek 5 kwietnia 2018r reprezentacja naszej szkoły w składzie: Dominika Susek, Weronika Błaszczyk, Katarzyna Knapik, Daria Gerlic, Dominika Długosz, Maciek Parzybok, Konrad Cholewa, Mikołaj Winiarski zdobyła III miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu. Serdecznie gratulujemy!

mar
26
2018

EXIT TOUR 2018

Wpisany przez Beata Wróblewska
PDFDrukujEmail

26 marca br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w programie profilaktycznym EXIT TOUR, którego organizatorem było Stowarzyszenie „Fala”. W zajęciach wzięły udział wszystkie klasy drugie oraz wybrane pierwsze. Na kilkugodzinny program złożył się cykl warsztatów, które związane były z uzależnieniami od narkotyków, agresją oraz radzeniem sobie z nią, a także z seksualnością i różnym podejściem do niej kobiet i mężczyzn. Kolejnym tematem poruszanym podczas warsztatów był handel ludźmi, a także zachowania i postawy, które mu przeciwdziałają. Wykładowcami i prowadzącymi zajęcia byli profesjonalni psycholodzy i trenerzy, a także specjaliści pracujący na co dzień w ośrodkach terapii uzależnień – wszyscy pracujący również z młodzieżą w różnego rodzaju akcjach profilaktycznych. Cały program rozpoczął się - a potem zakończył - koncertem w wykonaniu anglojęzycznego zespołu muzycznego, który przyjechał, aby wziąć udział w realizacji tego projektu.

mar
19
2018

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „CHAMPION OF ENGLISH” DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW

Wpisany przez Beata Wróblewska
PDFDrukujEmail

Dyrekcja i nauczyciele języka angielskiego IV LO im. M. Skłodowskiej-Curie serdecznie zapraszają do udziału w międzyszkolnym konkursie „Champion of English” dla uczniów gimnazjów.
Uczestnicy wraz z opiekunami proszeni są o przybycie 13 kwietnia 2018 (piątek) o godz. 9.00.
Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 5 kwietnia 2018 (środa).

Regulamin

mar
19
2018

Wojewódzki Konkurs Sztuki Słowa "Towary Liryczne Agnieszki Osieckiej"

Wpisany przez Beata Wróblewska
PDFDrukujEmail

W dniach od 21 do 22 maja 2018 roku w Chorzowskim Centrum Kultury odbędzie się piąty Wojewódzki Konkurs Sztuki Słowa Towary liryczne Agnieszki Osieckiej. Przedsięwzięcie jest imprezą cykliczną o zasięgu wojewódzkim, przeznaczoną dla uczniów szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz osób dorosłych województwa śląskiego. Uczestnicy prezentują utwory autorstwa Agnieszki Osieckiej w dwóch kategoriach: Recytacja i Piosenka. Zwycięzcy konkursu wezmą udział w Koncercie finałowym, który odbędzie się 28 maja 2018 r.  w Chorzowskim Centrum Kultury.
Zwracamy się z prośbą o pomoc w dotarciu do osób zainteresowanych konkursem.
Informacje na temat przedsięwzięcia znajdują się na stronie
www. chck.pl, www. curie.edu.pl oraz na Facebooku.

Regulamin

mar
14
2018

Spotkanie z Tomaszem Sekielskim

PDFDrukujEmail

Dnia 2 marca 2018 r. klasa 2c miała przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z Tomaszem Sekielskim - dziennikarzem znanym przede wszystkim z telewizji TVN oraz TVP, gdzie prowadził programy informacyjne oraz prezentował swoje reportaże. Spotkanie odbyło się w chorzowskiej Sztygarce. Tomasz Sekielski jest niezwykle szczerą osobą. Z chęcią opowiadał o swoim debiucie, o początkach kariery i kulisach pracy dziennikarza. Gość przybliżył nam tematykę, jaką podejmuje w swoim zawodzie, opowiedział o wydawnictwie, które prowadzi wraz z żoną, a mianowicie serii wydawniczej "Od deski do deski", a także o swoich reporterskich podróżach. 
W czasie spotkania publiczność miała okazję obejrzeć serię zdjęć wyświetlanych na ekranie z tych właśnie wyjazdów, np. do Kosowa czy na Ukrainę, do których zaproszony gość dopowiadał ciekawe anegdoty. Nie zabrakło oczywiście pytań publiczności związanych z twórczością, jak również życiem prywatnym dziennikarza. Gość liczył na to, że spotkanie rozbudzi zapał do wykonywania zawodu, jakim jest dziennikarstwo. Po pytaniach i udzieleniu odpowiedzi, nastąpiły podziękowania i pożegnanie uczestników spotkania.

Alicja Mazurek

Partnerzy

 

 

 

Współpracują z nami

 

 

 

\