Spotkajmy się w Curie

 

NASZ KANAŁ:

Certyfikaty

 

 

 

Licznik odwiedzin:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1061
mod_vvisit_counterWczoraj966
mod_vvisit_counterObecny tydzień5339
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień5758
mod_vvisit_counterObecny miesiąc23891
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc120640
mod_vvisit_counterW sumie2333517

We have: 20 guests, 3 bots online
Twoje IP: 54.160.153.233
 , 
Dzisiaj: Lut 22, 2018
Logowanie

Witaj na stronie IV LO w Chorzowie!

lis
17
2013

I Zimowy Rajd Curie

Wpisany przez Michał Pella
PDFDrukujEmail

lis
13
2013

Wypowiedz się w sprawie Strategii Rozwoju Chorzowa

Wpisany przez Beata Wróblewska
PDFDrukujEmail

Rozpoczęły się pace nad nową Strategią Rozwoju Miasta Chorzowa do 2030 roku. Władze miasta zapraszają do udziału w ankiecie. Odpowiedzi na pytania w niej zawarte pozwolą na określenie najważniejszych kierunków i zagadnień rozwoju Chorzowa.

Powiedz, jak Ci się żyje w Chorzowie – jak oceniasz estetykę i czystość w mieście, poziom bezpieczeństwa, dostęp do żłobków i przedszkoli? Formularze ankiety można pobrać przez cały listopad w Urzędzie Miasta (Rynek 1, pokój 222) lub wypełnić on-line pod adresem: www..miasto3.com

lis
13
2013

Młodzieżowy Prezydent Miasta

Wpisany przez Beata Wróblewska
PDFDrukujEmail

Robert Świtoń – uczeń klasy III e kandyduje na Młodzieżowego Prezydenta Miasta Chorzowa. Sylwetki wszystkich kandydatów  i ich programy wyborcze możemy zobaczyć na stronie www. facebook.com. Głosowanie trwa do piątku.

lis
05
2013

AKCJA CIACHO 2013 „Dla Tomka”

Wpisany przez Super Administrator
PDFDrukujEmail

Już po raz jedenasty 6 grudnia br. uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Chorzowie przeprowadzą charytatywną Akcję Ciacho. Podobnie jak w poprzednich latach, będą sprzedawać ciasta, gromadząc tym samym fundusze na leczenie chorego dziecka. W tym roku na Waszą pomoc czeka Tomek Długosz.

Całkowity dochód zebrany podczas tegorocznej Akcji Ciacho zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację sześcioletniego Tomka Długosza. U Tomka stwierdzono zespół wad mnogich w postaci: zaburzonej ośrodkowej koordynacji ruchowej, dysmorfii twarzoczaszki, łokciowego ustawienia kończyn górnych, stopy prawej końsko-szpotawej, odpływu wstecznego żołądkowo-przełykowego oraz wiotkość krtani. Zdiagnozowano także kolkę jelitową i przepukline pachwinową. W związku z tym Tomek poddawany był licznym operacjom i zabiegom i jest objęty opieką wielospecjalistyczną w poradniach: okulistycznej, ortopedycznej, chirurgicznej, neurologicznej, gastrologicznej, audiologicznej, genetycznej, kardiologicznej, pulmonologicznej, alergologicznej i laryngologicznej. Dzisiaj chłopiec porusza się na wózku inwalidzkim.

Pieniądze uzyskane ze sprzedaży ciast zostaną przekazane na dalsze kosztowne leczenie i rehabilitację Tomka, aby chłopiec mógł funkcjonować na co dzień i aby jego terapia i rehabilitacja przynosiła efekty.


Pamiętaj! Każde kupione przez ciebie ciasto może przybliżyć Tomka do normalnego życia!

 

 


lis
05
2013

Warsztaty językowe

Wpisany przez Beata Wróblewska
PDFDrukujEmail

Zapraszamy na warsztaty językowe w Anglii i Kornwalii w terminie 8 - 14 marca 2014. Zakwaterowanie u rodzin. Cena wyjazdu 1290 zł. Zapisy i szczegółowy program u pani prof. Izabeli Wylezol w sali 26.

Spotkanie organizacyjne 14 listopada 2013 r. na dużej przerwie w sali 26.

 

lis
04
2013

XXVIII Curie Mundial

Wpisany przez Beata Wróblewska
PDFDrukujEmail

Zapisy do turnieju dwójek piłkarskich Curie Mundial 2013 u nauczycieli wychowania fizycznego tylko do 22 XI 2013 r. Losowanie grup eliminacyjnych odbędzie się w auli 25 XI 2013 r. (poniedziałek) podczas dużej przerwy. Mecze eliminacyjne w grupach rozegrane zostaną w piątki: 29 XI 2013 r. i 6 XII 2013 r. w godzinach od 15.00 do 19.00 (w przypadku bardzo dużej ilości zgłoszeń zostanie ustalony dodatkowy termin).

Mecze finałowe rozegrane zostaną w piątek 13 XII 2013 od 15.00 do 19.00.

 

pa
28
2013

VI Nocny Maraton Matematyczny

Wpisany przez Beata Wróblewska
PDFDrukujEmail

Miło nam poinformować, że w piątek 25 października reprezentacja naszej szkoły w składzie: Konrad Kołtun, Marcin Brzywczy i Adrian Michalski z kl. III c zajęła trzecie miejsce w VI Nocnym Maratonie Matematycznym. Konkurs, którego organizatorem jest Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej im. Kardynała Prymasa Augusta Hlonda w Chorzowie, to kilkugodzinne nocne zmagania, podczas których uczestnicy muszą odpowiedzieć na 100 pytań.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom matematycznego sukcesu!

 

Partnerzy

 

 

Współpracują z nami

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BIP

Poczta e-mail