Konkurs Plastyczno-Literacki „ŚWIAT I JA”

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie plastyczno – literackim „ŚWIAT I JA”. Jesienna edycja 2021 przebiega pod hasłem: „Ja w przyszłości”
Nasze życie nie wygląda już tak jak jeszcze pięć lat temu. Zmiany w środowisku. Nowe technologie. Nowe trendy. Nowe podejście do otaczającego nas świata. A w tym wszystkim my. Czy za dwadzieścia lat nadal będziemy tacy sami? Czy telefon zastąpi hologram? Czy znikną samochody? Czy spełnimy swoje marzenia?

Przedstaw swoją pracą jak wyobrażasz sobie przyszłość… swoją, najbliższych, całego świata.

W ramach konkursu uczeń może wykonać pracę plastyczną (np.: rysunek, kolaż, plakat, wyklejanka itp.) i/lub pracę pisemną (np.: praca albumowa, opowiadanie, reportaż, wiersz itp.)

Do konkursu zapraszamy uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych, ponadgimnazjalnych, ośrodków szkolno-wychowawczych, domów kultury i innych placówek edukacyjnych.

Zgłoszenia konkursowe wraz z wpłatą i pracami można nadsyłać do nas do 30 listopada 2021 r. listownie bądź mailowo.

Wszystkie informacje dotyczące konkursu znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.wielkitestedukacyjny.com. W zamieszczonych w mailu załącznikach przesyłamy regulamin konkursu oraz kartę zgłoszenia a także plakat konkursowy, który można zamieścić na szkolnej stronie, profilu FB lub wydrukować.

Na laureatów konkursu oraz na najliczniej reprezentowane szkoły czekają atrakcyjne nagrody.