Podręczniki na rok szkolny 2022/2023

KLASA II

KLASA III

KLASA IV

UWAGA! Rodziców uczniów klas pierwszych prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na poziom (podstawowy lub rozszerzony) przy zakupie podręczników z poszczególnych przedmiotów.

Klasy:

1a medyczno-prozdrowotna – przedmioty na poziomie rozszerzonym: biologia i język angielski. Drugi język obcy: hiszpański.

1b medyczno-prozdrowotna – przedmioty na poziomie rozszerzonym: biologia i język angielski. Drugi język obcy: włoski.

1c turystyczno-kulturowo – przedmioty na poziomie rozszerzonym: geografia i język angielski. Drugi język obcy: hiszpański.

1d turystyczno-kulturowo – przedmioty na poziomie rozszerzonym: geografia i język angielski. Drugi język obcy: niemiecki.

1e pedagogiczno-społeczna – przedmioty na poziomie rozszerzonym: historia i język polski. Drugi język obcy: włoski/niemiecki.