Jesteś tutaj:

Autor: BeataW

Konkurs „Wakacyjna geofotka”

Więcej o: Konkurs „Wakacyjna geofotka”

Katedra Geologii Stosowanej zaprasza do udziału w II edycji konkursu „Wakacyjna GeoFotka”. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych. Atrakcyjne nagrody rzeczowe zostaną rozdzielone w 2 kategoriach: „Najlepsze zdjęcie obiektu geologicznego” oraz „Najciekawszy opis do zdjęcia”. Po ubiegłorocznym sukcesie liczymy na jeszcze większe zainteresowanie i wiele ciekawych prac. Szczegóły konkursu w Regulaminie. Dodatkowych informacji można zasięgnąć mailowo pod adresem: jacek.nowak@polsl.pl

Więcej „Konkurs „Wakacyjna geofotka””

Do roboty

Więcej o: Do roboty

Dzisiaj naszą szkolę odwiedziła ekipa kanału „Do roboty”.  Wojtek Kaczmarczyk poznawał tajniki pracy nauczyciela. Jak sprawdził się w roli nauczyciela? Czy pan prof. Tomasz Slian zaskoczył naszego gościa? Zobaczycie na kanale YT DoRoboty.

Więcej „Do roboty”

Stories of Cities

Więcej o: Stories of Cities

Mam wielką przyjemność poinformować naszą szkolną społeczność, że realizowany w szkole projekt eTwinning o nazwie STORIES OF CITIES otrzymał Krajową Oznakę Jakości. Gratuluję wszystkim wyróżnienia!

Aleksandra Piechota

Więcej „Stories of Cities”

Wiem i działam

Więcej o: Wiem i działam

Zakończyła się nasza akcja  w ramach programu Polskiej Akcji Humanitarnej „Wiem i działam” Dzięki niej nie tylko wiemy jak dobrze pomagać, ale potrafimy działać  niosąc konkretną pomoc. W trakcie naszego kiermaszu ciast i koncertu charytatywnego w dniu 27 kwietnia 2022 r. uzbieraliśmy kwotę 531 złotych. Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy wsparli to wielkie dzieło, a szczególnie grupie uczniów klasy 2A oraz szkolnemu zespołowi muzycznemu. Gratulujemy!

Więcej „Wiem i działam”

Zbiórka dla schroniska

Więcej o: Zbiórka dla schroniska

I znowu nasza szkoła pokazała jak wielkie serca mają uczniowie, rodzice oraz nauczyciele. Dzięki zbiórce udało nam się przekazać karmę, żwirek, maskotki, artykuły higieniczne naszemu chorzowskiemu schronisku. Wszystkie zwierzaki dziękują za prezenty, które otrzymały. Dziękujemy także klasie 1c za zorganizowanie akcji.

Jak być pięknym młody i bogatym czyli o mitach przedsiębiorczości

Więcej o: Jak być pięknym młody i bogatym czyli o mitach przedsiębiorczości

W dniu 16 maja 20222r. w naszej szkole w ramach odkrywania przyszłych ścieżek kariery odbył się bardzo ciekawy wykład na temat przedsiębiorczości w biznesie zatytułowany „Jak być pięknym młody i bogatym czyli o mitach przedsiębiorczości”. Wykład poprowadził pan dr Bartłomiej Gabryś z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Więcej „Jak być pięknym młody i bogatym czyli o mitach przedsiębiorczości”

Do góry